„Misiowa księga ukrytych rzeczy” Gergely Dudás

0 Flares 0 Flares ×

 

Autor: Gergely Dudás
Tytuł: Misiowa księga ukrytych rzeczy
Tytuł oryginału: Berry’s Merry Book of Hidden Things
Wydawnictwo: Wilga
Liczba stron: 32

 

Miś uwielbia Gwiazdkę! W tym roku chce urządzić idealne przyjęcie, na które zaprosi wszystkich swoich przyjaciół. Ale ma tyle do zrobienia! Od wybrania i zapakowania prezentów, przez znalezienie najładniejszej choinki, po szukanie pyszności w fabryce cukierków – Miś ma wiele skarbów do odnalezienia, a jest tylko malutkim misiem! Miś potrzebuje ciebie do pomocy, żeby znaleźć wszystko, czego potrzeba!

 

Boże Narodzenie to szczególny czas dla dzieci, które wyczekują pierwszej gwiazdki i prezentów pod choinką. W tym roku Wydawnictwo Wilga przygotowało dla małych czytelników niesamowicie nastrojową książeczkę, która zapewni im i ich rodzicom ogrom zabawy i przyjemnie spędzonego czasu.

 

Misiowa księga ukrytych rzeczy to zaledwie 32 strony… które prezentują przepiękną świąteczną szatę graficzną, którą pokochają dzieci i dorośli. Żywe kolory, które są tłem dla świątecznych zadań na każdej ze stron, cudownie oddają magię Bożego Narodzenia.

 

Wspomniane zadania to nic innego, jak odszukiwanie ukrytego elementu, którego aktualnie poszukuje Miś. Przyznam, że niektóre poszukiwania nawet dla osoby dorosłej potrafią być wyzwaniem, ale radość na buźce malucha warta jest nawet 15 minut wpatrywania się w niektóre strony.
Jak wiecie, wszelkie książki tego typu „testuję” na moich niespełna już czterolatku, który jeszcze nie do końca ogarnia takie zadania, niemniej przy okazji „czytania” Misiowej księgi ukrytych rzeczy mniejsze dzieci również nie będą się nudzić. Synek miał dużo frajdy z nazywania kolorów, powtarzania słów, które były dla niego nowe oraz powtarzania i utrwalania tych, które już zna, przy okazji mając świetną wizualizację różnych przedmiotów i zwierząt.

 

Jeśli więc zastanawiacie się nad prezentem gwiazdkowym dla Waszych pociech, śmiało sięgnijcie po ten tytuł. W końcu magiczne chwile w rodzinnym gronie są bezcenne… a te z Misiową księgą ukrytych rzeczy z pewnością takie będą…

 

 

Gorąco polecam!

 

 

Za możliwość zapoznania się z książeczką dziękuję Wydawnictwu Wilga. 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *