„Sexy Bastard. Cash” Eve Jagger

0 Flares 0 Flares ×

 

Autor: Eve Jagger
Tytuł: Sexy Bastard. Cash
Tytuł oryginału: Cash. A Sexy Bastard Novel
Cykl: Sexy Bastard t.2
Wydawnictwo: Kobiece
Liczba stron: 328

 

Kiedy Cash Gardner widzi kobietę, od razu wie, czego by się napiła i co mógłby z nią robić w łóżku. Ten najgorętszy barman w Atlancie ma perfekcyjnie opanowane dwie umiejętności – serwowanie kolorowych drinków i dziki seks.
Młoda i ambitna prawniczka Savannah szuka prawdziwej miłości. Gdy wchodzi do baru Altitude, od razu wpada w oko Cashowi, który nie marnuje czasu i od razu zaczyna z nią śmiało flirtować. W końcu to dla niego codzienność.
Mimo ostrzeżeń ze strony przyjaciół, Savy daje się ponieść pokusie i szybko przekracza granice, które sama sobie nakreśliła. W miarę rozwoju tej nietypowej relacji Cash stara się ukryć przed nią swój sekret z przeszłości. Czyżby zaczynało mu na niej zależeć?

 

Zabierając się za Casha byłam całkowicie pewna, że lektura okaże się co najmniej tak dobra, jak lektura poprzedniego tomu cyklu Sexy Bastard. Intuicja mnie nie zawiodła, rzekłabym, że było lepiej, niż się spodziewałam…

 

Wydawnictwo Kobiece wie jak zaprzątnąć myśli swoich czytelniczek, nie ma bowiem nic bardziej działającego na kobiece… myśli, niż gorące ciała na okładkach równie gorących powieści…
Powieść tą czyta się niezwykle szybko już od pierwszych stron. Tym razem lektura wciąga niczym emocjonalny wir i puszcza w chwili, w której dotrzecie do ostatniego zdania. Akcja jest niezwykle wartka i ciekawie poprowadzona.

Autorce udało się zachować równowagę między opisami i dialogami. Opisy działają na wyobraźnie, nie da się tego ukryć, dialogi zaś  - momentami pikantne innym razem zabawne są idealnym ich uzupełnieniem.
Ponownie Eve Jagger pokazała, że ma niebywałą lekkość w przelewaniu pomysłów na papier i zaskakiwaniu swoich fanów.

 

Bohaterów tej części poznaliście, choć pobieżnie, w poprzednim tomie. Tym razem kobiecymi umysłami zawładnie bad boy o cudownie wyrzeźbionym ciele, z poczuciem humoru i ciętym językiem skrywający drobną, acz istotną tajemnicę… Towarzyszka Casha jest piękną kobietą, w dodatku dobrze wykształconą, która zatraciła się w pracy na tyle, że jej życie osobiste… związkowe wygląda… hmmm… nie wygląda w ogóle J
Eve Jagger potrafi kreować mocnych, wyraźnych bohaterów, którzy urzekają swoimi charakterami, sprawiając, że nie można o nich zapomnieć… i nie polubić.

 

Oczywiście, jak przystało na powieść z pogranicza romansu i erotyku nie brakuje scen… uniesień miłosnych, które autorka opisuje w sposób pobudzający wyobraźnie i działający na zmysły. Sceny są wyważone, ujęte ze smakiem… wprost idealne J

 

Podsumowując: Sexy Bastard. Cash to powieść idealna dla kobiet, które mają ochotę na fajną, lekką i niezobowiązującą lekturę, przy której będą mogły się zrelaksować… I rozmarzyć. Powieść zachwyca postaciami i pomysłem na ich… relacje.
Czekacie na kolejny tom?

 

Polecam!

 

 

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu. 

 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *