[PRZEDPREMIEROWO] „CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz”

0 Flares 0 Flares ×

PREMIERA 13.10.2017

 

 

Autor: Praca zbiorowa
Tytuł: CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz
Wydawnictwo: Kobiece
Liczba stron: 448

 

Nowy rok wymaga nowego kalendarza, który będzie naszym towarzyszem przez kolejne 365 dni. Miejsca, w którym będziemy mogli zapisywać swoje uwagi oraz planować bliższe i dalsze wydarzenia.
A gdyby taki zwyczajny kalendarz połączyć z nutą magii? I stworzyć coś, co poza podstawową funkcją wniesie w nasze życie dużo pozytywnej energii i odrobinę czarów?
Wydawnictwo Kobiece przygotowało dla Was cudowny CzaroMarownik, który łączy kalendarz z… no właśnie, z czym?

 

 

„Możliwości zmian w Twoim życiu są nieograniczone.”

 

 

Każdy dzień rozpoczniecie z pozytywnym przesłaniem. Poznacie horoskop na 2018 rok dla każdego znaku zodiaku i dowiecie się, co szykują dla Was gwiazdy w sferze miłości oraz na polu zawodowym. Dowiecie się, jakie kolory, czy kamienie szlachetne są przychylne poszczególnym znakom zodiaku.
Ale to nie wszystko! W CzaroMarowniku znajdziecie całą gamę porad dotyczących m.in. zdrowia, urody, czy kosmetyków naturalnych. Dowiecie się także, jakich produktów spożywczych ze sobą nie łączyć albo jakie rośliny pozwolą Wam cieszyć się domem/ogrodem bez natrętnych owadów.
To wszystko i wiele, wiele więcej…

 

 

„Siła marzeń może odwrócić bieg przeznaczenia.”

 

 

Cała ta magiczna treść otulona jest przepiękną szatą graficzną – zaczynając od okładki, przywodzącą na myśl księgę zaklęć, przez karty kalendarza utrzymane w tejże stylistyce. Przejrzyście i funkcjonalnie, acz nadal kobieco i zmysłowo. Przyjaciel i towarzysz w jednym dla każdej czarującej kobiety w 2018 roku.

 

 

„Życie zamknięte jest w codzienności, a w niej unosi się magia.”

 

 

Za możliwość odkrywania sekretów CzaroMarownika dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

3 comments on “[PRZEDPREMIEROWO] „CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz”

  1. Czekam na ten kalendarz z utęsknieniem bo mam wrażenie, że wreszcie stworzono coś nietuzinkowego. Kalendarz to nieodzowny element życia a te wszystkie pospolite wzory są po prostu nudne. Bardzo jestem ciekawa tej magicznej nutki… plus ma piękny kolor więc na pewno umili mi 2018 rok. Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *