BookTour z „Klątwą przeznaczenia”

0 Flares 0 Flares ×

 

Rozpoczynamy pierwszy BookTour w mojej „karierze”. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i będziecie się dobrze bawić oraz lektura Klątwy przeznaczenia okaże się dla Was przyjemną. :) 

 

 

Formalności:

1. Udział w BookTour mogą brać udział recenzenci oraz czytelnicy. W przypadku recenzentów – proszę o publikację recenzji na swoim blogu/fanpage’u oraz podrzucenie mi linka do niej wraz z informacją, że bierzecie udział w BookTour organizowanym przez PapierowyBluszcz. W przypadku czytelników – jeśli posiadanie konto na portalu lubimyczytac.pl będzie miło zarówno mnie, jak i autorkom, jeśli opublikujecie tam kilka słów o książce i ją ocenicie. 
Po zgłoszeniu pod postem proszę o podesłanie adresu na e-mail: michalina.foremska@wp.pl w tytule e-maila proszę wpisać BookTour z „Klątwą przeznaczenia”

2. Miejsc w BookTour jest 10. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Niemniej orientacyjny czas na zapisy trwa do 05.06.2017

3. Na przeczytanie książki i przesłanie jej dalej macie 14 dni. 

4. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt poprzez e-mail w celu otrzymania adresu i przesłania książki kolejnej osobie

5. Książkę wysyłamy LISTEM POLECONYM

6. Na oznaczonej stronie proszę o wpisanie swojej osoby na listę :) (recenzenci  - wraz z adresem bloga)

7. Jeśli będziecie mieli ochotę zaznaczajcie w książce ulubione cytaty, róbcie notatki. Możecie dorzucić jakiś drobny upominek dla kolejnej osoby, kartkę dla autorek… Co Wam przyjdzie do głowy :) 

8. Bawcie się dobrze :)

9. Po skończonym BookTour książka trafi do jednej z autorek  :) 

 

Startujemy!

P.S.

Lista zostanie opublikowana, jako EDIT do tego postu. :)

Uczestnicy:
1. Samanta Skrzypczak
2. Ewa Zeler
3. Magdalena Moruś
4. Michalina Oliwer

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

6 comments on “BookTour z „Klątwą przeznaczenia”

  1. Zgłaszam się :) Najlepiej byłoby gdyby książka trafiła w moje łapki po 5 sierpnia, wtedy będę już po urlopach i z pewnością wyrobię się czasowo :) Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *