„Wszystko jest dobrze w moim świecie” Beata Pawlikowska

0 Flares 0 Flares ×

 

Autor: Beata Pawlikowska
Tytuł: Wszystko jest dobrze w moim świecie
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Liczba stron: 360

 

 

Ostatnie miesiące to dla mnie wielkie zmiany. Nie tylko na polu osobistym, ale też, jeśli chodzi o dobór literatury… W tym roku miałam okazję przeczytać książki z gatunków, a raczej tematyki, po które normalnie nie sięgam… jakoś tak nie po drodze było mi do nich albo im do mnie… tym razem padło na poradnik…

 

Pisałam o tym wielokrotnie, że czasem wypadałoby sięgnąć po coś, co zasadniczo omijamy szerokim łukiem… i nadal będę się tego trzymać, nawet jeśli rekordowo w niespełna 3 miesiące zboczyłam z utartych szlaków…
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że tak musiało być… i te konkretne lektury były mi po porostu potrzebne…

 

Wszystko jest dobrze w moim świecie Beaty Pawlikowskiej również zalicza się do grona tych pozycji. Skusiłam się na tę konkretną książkę z bliżej nieokreślonego powodu. Coś mnie tknęło i… tak oto miałam okazję przejść przez niesamowicie kolorową lekturę.
Dawno nie miałam w rękach tak barwnej, dosłownie, książki, która już samymi kolorami wprawia człowieka w pozytywne wibracje – uśmiech sam pojawia się na twarzy.

 

Beata Pawlikowska po raz kolejny przekazała czytelnikom mnóstwo pozytywnych tekstów, żółtych karteczek i pewnego rodzaju życiowych drogowskazów. A rysunki autorki? Część kojarzyła mi się z ilustracjami z Małego Księcia, niemniej pomijając to skojarzenie, przyjemnie było patrzeć na każdy z nich. Idealnie oddają „ducha” tej książki.

 (grafiki do animacji zapożyczone z empik.com)

 

Podsumowując: Wszystko jest dobrze w moim świecie to pozytywnie nastrajający poradnik pełen nie tylko „złotych myśli”, ale także ciekawych porad, które mogą (a nawet powinny) wpłynąć na postrzeganie siebie przez nas samych. Kolory i rysunki są niewątpliwym atutem, który zdecydowanie przyciąga wzrok i kusi. Jeśli zatem macie ochotę na nieco luźniejszą literaturę, która otworzy umysł i wniesie dużo pozytywów do waszego życia… sięgnijcie po tę książkę… Ja z ogromną chęcią jeszcze nieraz do niej zajrzę :)

 

 

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

One thought on “„Wszystko jest dobrze w moim świecie” Beata Pawlikowska

  1. Uwielbiam całą tę pozytywną energię, którą w każdej zawiera Beata Pawlikowska.
    Nie ważne, czy jest to poradnik, coś podróżniczego, kurs językowy, czy rozmówki.
    Każda publikacja jest bardzo kolorowa i te wspomniane przez Ciebie rysunki… Uwielbiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *