Podsumowanie miesiąca: Luty

0 Flares 0 Flares ×

Witajcie,

luty był bardzo zwariowanym i pracowitym miesiącem. Głównie przez patronat medialny nad Klątwą przeznaczenia sympatycznych autorek - Moniki Magoskiej-Suchar i Sylwii Dubieleckiej. Promocja ruszyła pełną parą – grafiki, projekty zakładek, udostępnianie informacji itd. Dużo roboty, ale jakże przyjemnej… O tym nieco później… :)
W tym lutym udało mi się zrecenzować dziesięć książek (przeczytałam trzynaście). To jak na ostatnie czasy całkiem dobry wynik, by nie powiedzieć, że rewelacyjny zważywszy na moje wahające się samopoczucie.

 

Tak więc w poprzednim dwudziestoośmiodniowym miesiącu pojawiły się następujące recenzje:

1. Making faces - Amy Harmon – 344 str.
2. Jak pies z kotemMonika Hołyk-Arora – 24 str. (opowiadanie walentynkowe, e-book)
3. Koszmar MorfeuszaK.N. Haner – 392 str.
4. U4. YannisFlorence Hinckel – 440 str.
5. Manwhore +1Katy Evans – 384 str.
6. Stan nie! błogosławionyMagdalena Majcher – 384 str.
7. Księżna MargaretDanielle Dutton – 200 str.
8. ErestejaKarolina Bartel (Avath) – 256 str.
9. Druga strona AniołaOliwia Szadkowska – 248 str.
10. EksplozjeJanusz L. Wiśniewski i inni – 352 str.

Łącznie przeczytałam 3.024 strony, co daje wynik 108 stron/dzień

 

Książki miałam możliwość przeczytać dzięki uprzejmości kilku Wydawnictw: Novae Res, Psychoskok, Kobiece, Wielka Litera, Polarny Lis, Editio Red.
Dzięki uprzejmości autorki, Moniki Hołyk-Arory miałam przyjemność przeczytać walentynkowe opowiadania Jak pies z kotem oraz ambasadorować temu projektowi i przeprowadzić z nią wywiad wraz z Moniką z bloga Książkowy Świat Moniki, który mieliście okazję przeczytać tuż przed Walentynkami, zaś Stan nie! błogosławiony mogłam przeczytać przez udział w BookTour zorganizowanym przez recenzjapisanaemocjami.pl.

 

zawijas

 

Tak jak wspomniałam na początku, luty był niesamowicie zwariowany i pracowity. Otrzymałam patronat medialny nad książką Klątwa przeznaczenia wspomnianych wyżej autorek, co poza promowaniem książki w niezliczonej liczbie miejsc, wiąże się również z konkursami, które już niebawem ruszą, a Wy będziecie mogli zdobyć jeden z czterech egzemplarzy książki, jakie będę dla Was miała. To także dalsze plany promocyjne – wywiad z dziewczynami, BookTour, do którego nabór zacznie się gdzieś w połowie marca (takie są plany)… Obecnie na moim fanpage’u trwa rozdanie z zakładkami, w którym do wygrania są cztery pakiety po 5 zakładek – chętnych zapraszam:)

W ubiegłym miesiącu dołączyłam także do grona ambasadorek debiutanckiej powieści Diane Rose Carpe diem.  Bardzo mi miło móc uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Dziękuję autorce oraz Wydawnictwu Videograf.

 

 

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam :)

Pozdrawiam,
M.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 0 Flares ×

2 comments on “Podsumowanie miesiąca: Luty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *